אחסון אתר ג'ומלה
אחסון אתר ג'ומלהבניית אתר במערכת ג'ומלה יכולה להיות החלטה נהדרת עבור העסק שלכם, אולם בחירת אחסון אתר ג'ומלה צריכה להיעשות בצורה חכמה. בחירת אחסון שלא מתאים לאתרים המבוססים על מערכת ג'ומלה עשויים לדרוש התאמות בתשלום נוסף או לספוג ליקויים שונים בתפעול השונה של האתר. בחירה חכמה של האחסון תחסוך לכם זמן, כסף ותקלות מיותרות שעשויות לפגוע גם בקידום האורגני של האתר וגם בחוויית המשתמש של הגולשים שלכם.

אחסון אתר ג'ומלה – החשיבות של בניית אתר לעסק שלכם:

היום כל בעל עסק מבין את החשיבות של בניית אתר לעסק. באמצעות האתר שלכם תוכלו להגיע לקהלים נוספים, לשווק את המוצרים והשירותים שלכם, להגדיל הכנסות ועוד. אחד היתרונות הגדולים ביותר של אתר אינטרנט הוא שהוא עובד עבורכם גם כשאתם ישנים. גולשים יכולים לחפש מידע גם באמצע הלילה, להגיע אל האתר שלכם ולבצע רכישה/להשאיר פרטים אם הם רואים לנכון שיש לכם את הפתרון המתאים עבורם. לאחר שהבנתם את חשיבות בניית אתר לעסק שלכם, כל שנותר לכם להחליט הוא כמה אתם רוצים להשקיע כדי לבנות אתר ברמה מקצועית גבוהה והיכן לאחסן אותו כמובן. כאשר מדובר באתרי ג'ומלה למשל כדאי לבחור שרת אחסון אתר ג'ומלה עם ההתאמות הנדרשות לאתרים הללו.

היתרונות של אחסון אתר ג'ומלה על פני מערכות רבות אחרות:

  • ממש קל ונוח להתקנה ותפעול שוטף.
  • גם אדם ללא ניסיון קודם יכול להקים אתר בקלות וביעילות.
  • חוסך בעלויות אצל חברות בניית אתרים כיוון שאין צורך לתכנת את כל האתר מאפס.
  • ניתן לבחור תבנית מתאימה לאתר העסק מבין אלפי תבניות שקיימות. חלקן חינמיות וחלקן בתשלום.
  • ניתן לבצע התקנה של תוספים/הרחבות דרך המשרד האחורי של מערכת הניהול של האתר שלכם וזאת על מנת לשדרג את האתר, השימוש בו, חוויית השימוש בו וכמובן להציע אפשרויות נוספות לגולשים כמו חנות אלקטרונית, יצירת קשר, כפתורי שיתוף ברשתות החברתיות, גלריות מיוחדות ועוד.

אחסון אתר ג'ומלה – כמה דגשים חשובים:

חברת אחסון שמתמחה באחסון אתרי ג'ומלה מבינה את החשיבות של ההתאמות הקטנות שחוסכות הרבה תקלות בהמשך. כך למשל, אם אתם רוצים ליצור כתובות קצרות וידידותיות יותר של האתר שלכם לגולשים (מה שגם יעזור לכם לקידום האורגני ובכלל לחוויית השימוש באתר), כדאי שהאחסון יתמוך בגישה לקובץ HTACCESS וכן במודל MOD_REWRITE. הרבה חברות אחסון כבר מותאמות אוטומטית לנושאים אלו עבור לקוחותיהם המקימים אתרים בג'ומלה אולם זה משהו שכדאי לכם לבדוק בכל מקרה. בנוסף, כדאי לבדוק באיזו גרסה של ג'ומלה תומך האחסון שלכם. דבר נוסף שאתם רוצים לבדוק הוא את כל נושא בעלות על הקבצים, הרשאות שונות, התאמות לצורך מניעת תקלות טכניות שונות (כמו פונקציית MB החשובה לקידוד נכון UTF8 בתוספים מסוימים בג'ומלה).

כמה עולה לי האחסון?

אחסון אתר ג'ומלה יכול לעלות לכם 50-80 שקלים בחודש בממוצע עבור אחסון ייעודי לאתר אחד. ישנם טווחים שונים של מחירים ולרוב חברות ישראליות מעט יקרות יותר (אבל שירות לקוחות בעברית + שרת מקומי טוב יותר עבור קהל יעד ישראלי) אבל זה סדר הגודל שזה אמור לעלות לכם. במידה ומדובר בפורטל או אתר שצפוי להיות גדול עם הרבה מאוד גולשים מדי יום גם שטח האחסון ונפח התעבורה שתצטרכו יצטרך לגדול בהתאם וכך גם מחיר החבילה שלכם.

האם לקנות אחסון דרך חברת בניית האתרים שלי או באופן עצמאי מול חברת אחסון?

לעתים רבות עדיף לקנות את האחסון לבד על מנת לא לכבול את עצמכם לחברת בניית אתרים ו/או להיות תלוי במישהו אחר. מצד שני אם אין לכם ניסיון בניהול אתרים או התעסקות בתחום ואם אתם רוצים לחסוך בעלויות, בדרך כלל עדיף לשלם לחברת בניית האתרים שלכם עבור מקום מסוים בשרת שיתופי או שרת VPS שבחשבון של חברת בניית האתרים והיא תקצה לכם המקום הנדרש עבור האתר שלכם ותגבה מחיר בהתאם.

סרטון על אחסון אתר ג'ומלה

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email