אירוח אתר LINUX
אירוח אתר LINUXכאשר אתם בונים את האתר שלכם, על מנת שהנתונים יוצגו מעבר למסך, דרך רשת האינטרנט ואל הגולשים שלכם – אתם צריכים לארח את האתר שלכם על שרתי אחסון מסוימים. אנשים רבים מתלבטים בנוגע לאיזו חבילת אחסון הם צריכים, היכן שרתי האחסון צריכים להיות ממוקמים וכמה הם צריכים לשלם. אנו סבורים ובטוחים שתמצאו באתר שלנו את כל התשובות לכך, גם במאמרי התוכן, גם בחבילות השונות עם הפירוט והמחירים וכן גם באמצעות יצירת קשר וקבלת תמיכה אנושית חמה ואוהבת. אם אתם רוצים לאסוף מעט מידע על אירוח אתר LINUX שהוא האירוח הפופולרי ביותר – המשיכו לקרוא.

קצת על אירוח אתר LINUX:

ננסה להסביר לכם במילים פשוטות מדוע אירוח אתר LINUX הנו הפופולרי ביותר מבין השרתים השונים. כאשר אתם בונים אתר אינטרנט יש לכם כמה אפשרויות: לתכנת אתר באופן מלא מאפס, לבנות את האתר על מערכת חינמית או לבנות את האתר באמצעות מערכת לניהול תוכן ללא ההגבלות של אתרים חינמיים. כאשר אתם בונים אתר מקצועי לעסק שלכם – אתרים חינמיים לא באים בחשבון. לכן כעת, אתם רוצים לבחון את שתי האפשרויות האחרות. מערכות ניהול תוכן שאולי מוכרות לכם כמו וורדפרס, ג'ומלה, דרופל, מג'נטו ואחרות – מבוססות שפת תכנות הנקראת PHP ומסדר הנתונים שלהן מבוסס MYSQL ועל כן אלה מתאימים לשרתי לינוקס. ישנם גם שרתי WINDOWS שאפשר להפעיל עליהם את האתרים אולם הם לא תמיד מומלצים אם אתם רוצים אתר אינטרנט חזק, מאובטח יותר וכזה שלא ייפול תחת העומס.

זמינות האתר שלכם:

אתר שנופל מהאוויר זה לא דבר נעים. זה עשוי לגרום לכם להפסיד לקוחות ומכירות. זה עשוי לגרום לגולשים מסוימים להבין כאילו האתר נפל או לא פעיל יותר והם לא יחזרו אליו (בעיקר גולשים חדשים) ואם אתם יותר מדי זמן לא באוויר זה גם עשוי לפגוע בקידום האורגני שעשיתם לאתר בגוגל. אחד היתרונות הבולטים של שרתי LINUX היא העובדה שהם לא דורשים אתחול של השרתים כאשר רוצים לבצע בהם שינויי תצורה. מדובר ביתרון עצום על פני שרתי אחסון אחרים שכן האתרים אינם נופלים במקרה כזה ויכולים להגיע לכמעט 100% מהזמן באוויר למעט מקרים חריגים וקיצוניים שעשויים לקרות.

חשיבות האבטחה בשרתי LINUX:

אתרים ישראלים הנם מטרה ניידת לפריצות מכל רחבי העולם. הסיבות לכך הן כמובן פוליטיות וביטחוניות. לכן, חשיבות האבטחה של האתרים שלכם הנה בסדר עליון. גם ללא הנושא הביטחוני/פוליטי וגם אם אין לכם פרטים רגישים של משתמשים שלכם כמו פרטי אשראי, כתובות מגורים וכד' – זה עדיין לא נעים להשקיע כסף וזמן רב בבניית אתר ואז שמישהו יפרוץ אליו, יפיל אותו או יהרוס אותו. שרתי לינוקס ידועים כשרתים מאובטחים יותר משרתי WINDOWS ולכן גם מהבחינה הזו מתאימים יותר.

תפעול האחסון של LINUX:

אירוח אתר LINUX מאפשר לכם לעשות שימוש במערכת הפעלה נוחה וידידות גם אם יש לכם ניסיון מועט בתחום. הקמה וניהול קבצי האתר שלכם דרך CPANEL נוח היא הדרך הטובה ביותר להתנהל מהאחסון שלכם. כמובן שיש גם גישת FTP למי שירצה להשתמש בתכנה חיצונית אז זה יהיה פחות נוח. מבלי לסבך אתכם יותר מדי – במידה והאתר שלכם מבוסס על מערכות ניהול תוכן קיימות כמו וורדפרס, ג'ומלה ואחרות, ללא קשר אם מדובר באתר תדמית, פורטל תוכן או חנות אלקטרונית – אתם ודאי תרצו להשתמש בשירות אירוח אתר LINUX ולא שרתים אחרים. לפרטים והתייעצות אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעזור לכם.

סרטון על אירוח אתר LINUX

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email