אחסון אתר WORDPRESS
אחסון אתר WORDPRESSבניית אתר לעסק שלכם היא שלב הכרחי בשיווק העסק באמצעות האינטרנט. האינטרנט יכול להיות כלי מדהים וחסר גבולות בכל הנוגע לפרסום וחשיפה וכל עסק היום רוצה לקבל אליו עוד לקוחות ולהגדיל הכנסות. בניית אתר בוורדפרס תסייע לכם להציג את השירותים והמוצרים שלכם לקהל הרחב והשימוש במערכת וורדפרס תקל עליכם את תפעול האתר. אז אם אתם בדרך להקמת האתר החדש שלכם, כדאי יהיה לכם להכיר לא רק את היתרונות של וורדפרס אלא גם על אחסון אתר WORDPRESS ועל מה כדאי לשים לב כאשר בוחרים חברת אחסון.

אחסון אתר WORDPRESS- מדוע דווקא וורדפרס ולא מערכת אחרת?

מערכת וורדפרס הנה מערכת קוד פתוח לבניית אתרים. היא המערכת הפופולרית ביותר כיום ומאות מיליוני אתרים הנם מבוססי וורדפרס. לוורדפרס יש אלפי תבניות חינמיות שניתן לבחור מביניהן מתוך פאנל הניהול האחורי של האתר שלכם, כמו גם תוכלו להתקין תוספים שונים שיסייעו לכם לשדרג את השימוש באתר ובאותו פאנל אחורי. ישנן גם תבניות וישנם גם תוספים בתשלום כמובן המפוזרים ברחבי הרשת על ידי מפתחים שונים. מלבד העובדה שהיא מערכת מאוד פשוטה ונוחה להקמת האתר ותפעולו השוטף ושיש לה תבניות ותוספים שמשדרגים את העבודה עם המערכת, הרי שהיא גם ידידותית מאוד למנוע החיפוש, הקוד של האתר שלכם יהיה מאוד מסודר ויש לכם יד חופשית בכל הקשור בעריכת האתר וחלקיו השונים.

מה ההבדל בין שרת רגיל לכזה המותאם לוורדפרס?

ישנם סוגי אחסון שונים, ברובם מבוססי לינוקס ולכן אלה תומכים באתרי וורדפרס. אחסון אתר WORDPRESS אם כן שונה במעט מאחסון רגיל, בעיקר על ידי התאמות שונות שחברת האחסון מבצעת בחבילות ובשרתים שלה כדי להתאים ללקוחותיהם את השימוש בוורדפרס בצורה האופטימלית ביותר. כך למשל שינויים בקונפיגורציות השרת, בנושאי אבטחה של האתר שלכם ובאופן כללי, caching ועוד…

סוג שרתי אחסון אתר WORDPRESS שכדאי להכיר:

  • אחסון על שרת VPS – ישנם שרתים וירטואליים ושרתים משותפים. הVPS הנו שרת וירטואלי שגם עליו ניתן לאחסן מספר אתרים אבל מה שטוב בו הוא שכל אחד מהם מוגדר בנפרד, עם משאבים המוקצים לכל אתר בנפרד. בדרך זו קל יותר לנהל אתרים גדולים ותעבורה גדולה של גולשים. כמו כן מקדמי אתרים או חברות פרסום המחזיקות בתשתית של רשת אתרי תמיכה לצורך קידום לקוחותיהם נעזרות באחסון מסוג זה.
  • אחסון שיתופי – האחסון המוזל ביותר בדרך כלל בו יש לכם שטח אחסון/תעבורה המוקצים כחבילה ובמסגרתה תוכלו להרים כמה אתרים על השרת שלכם, כל עוד יש מקום בשרת כמובן. לא מומלץ אם מדובר באתרים גדולים או לצרכי אתרי תמיכה לקידום אורגני כיוון שאלה גם מקשרים מאותו IP.
  • אחסון ענן – גם כן דומה לאחסון השיתופי אולם כאן האתר שלכם מגובה על פני שרתים שונים, כך שאם אחד מהם נופל שרת אחר יגבה את האתר. כמו כן העובדה שמדובר בשרתים שונים הממוקמים במקומות שונים, מאפשרת לגולשים גישה מהירה יותר לאתר שלכם.
  • אחסון ייעודי – אחסון יקר יותר במקצת, אולם כל המשאבים מרוכזים לאתר אחד מה שתורם לגלישה מהירה יותר בו, לניהול תעבורה גדולה מאוד של גולשים ועוד.

אחסון אתר WORDPRESS- טיפים חשובים לבחירת חברת אחסון המתאימה ביותר עבורכם:

כאשר אתם באים לבחון שירותי אחסון אתר WORDPRESS אנו ממליצים לבחון מספר דברים חשובים. ראשית בדקו אתרים אחרים היושבים על אותו אחסון ואת מהירות הגלישה בהם. בדקו כיצד נראה פאנל הניהול שלכם והאם הוא קל להבנה ונוח לשימוש. בדקו את זמינות השרתים באוויר (חברה טובה מבטיחה שרתים באוויר ב99.9% מהזמן). האם אתם מקבלים גיבוי לתכני האתר שלכם? האם אתם מקבלים דומיין מתנה? תיבת אימייל במתנה? במידה ותרצו להעביר את האתר לאחסון אחר – האם יעזרו לכם לעשות זאת?

סרטון על אחסון אתר WORDPRESS

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email