אחסון אתרי וורדפרס
אחסון אתרי וורדפרסאם יש לכם עסק או תחביב מסוים שבגינו אתם רוצים להקים אתר אינטרנט, ודאי הבנתם כבר שכל אתר יושב על שרת אחסון. באמצעות שרת אחסון זה אתם משכירים בעצם שטח על שרת מסוים המחבר את האתר שלכם אל רשת האינטרנט ומאפשר את ההצגה שלו לאנשים אחרים בארץ ובעולם. כאשר אתם בוחרים את סוג האחסון המתאים לכם תצטרכו לבחור גם האם להעמיד את האתר שלכם על שרת ישראלי או זר. בהתאם לסוג קהל היעד שלכם ו/או השליטה שלכם בשפה האנגלית למקרה הצורך בתמיכה – תקבלו את ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם. הנה כמה טיפים נוספים שיעזרו לכם לבחור שרת אחסון ומה זה בכלל אחסון אתרי וורדפרס.

אחסון אתרי וורדפרס – בחירת סוג האחסון המתאים:

וורדפרס היא מערכת קוד פתוח המאפשרת בנייה של אתר אינטרנט בקלות וביעילות. המערכת מציעה מגוון רחב של תבניות עליהן ניתן לבנות את האתר שלכם ומאפשרת לכם שליטה מלאה על כל חלקי הקוד של האתר, כך שתוכלו לבצע שינויים והתאמות ככל העולם על רוחכם. וורדפרס הנה מערכת בניית האתרים הפופולרית ביותר וחברות רבות בתחום בניית האתר מבססות את האתרים שהן בונות על פלטפורמה זו. ישנם שרתי אחסון המתמחים באחסון אתרי וורדפרס ולכן כדאי לכם למצוא שרת כזה.

בחירת התקציב המתאים לאחסון אתרי וורדפרס:

שרת אחסון ייעודי עבור אתר אחד, לא צריך לעלות יותר מכמה עשרות שקלים בחודש. עכשיו ברור שיש הבדל בין 30 שח בחודש לבין 80 שח בחודש, גם מבחינת העלויות וגם מבחינת איכות השרת. בחירת התקציב של השרת שלכם יהיה נגזרת לתקציב הכולל של אחזקת האתר שלכם, תפעולו השוטף ואולי אפילו השיווק של העסק דרך סעיף ההוצאות הנקרא "אינטרנט" אם תרצו. השתדלו להוציא כמה שפחות אולם לא להיסגר על שרת איטי ומסורבל עם תמיכה לקויה או שרת כזה שנמצא במקום מרוחק בעולם ויגרום לכם לאבד הרבה לקוחות פוטנציאליים בשל טעינת אתר איטית.

אחסון אתרי וורדפרס – אילו שירותים נוספים אנו זקוקים להם מחברת האחסון שלנו?

  • תמיכה ושירות אדיב – תמיכה טכנית חשובה מאוד במיוחד לאלה שאינם מבינים יותר מדי בתחום בניה ואחסון אתרים. במידה ותרצו עזרה עם הקמת האתר, שחזור של גיבוי האתר או להתייעץ בנוגע לחבילה המתאימה אתם רוצים תמיכה בשפה שלכם, שירות אדיב ואמין.
  • אבטחת האתר והדומיין – בדקו את האפשרויות לאבטחת האתר שלכם מפני פריצות וכמובן דאגו לתעודת SSL להפיכת דומיין האתר למאובטח.
  • דואר אלקטרוני – האם אתם צריכים דואג אלקטרוני עם כתובת האתר שלכם או שחשבון הGMAIL או חשבון אחר שלכם יספיק לכם? אימייל עם כתובת האתר בדרך כלל יהווה כתובת מקצועית יותר לשירות הלקוחות שלכם באתר מאשר אימייל בתיבות דואר חינמיות (טוב נו אולי GMAIL קצת יוצאת דופן).
  • גיבוי – בדקו כל כמה זמן חברת האחסון מגבה באופן אוטומטי את האתר שלכם, כמה יעלה לכם לשחזר את האתר במידת הצורך וכיצד זה עובד?
  • ועוד…

האם אפשר לסמוך על חברת בניית האתר המנסה לשווק לי את האחסון של עצמה?

יש שני סוגים של חברות בניית אתרים בהקשר הזה. החברות שינסו לדחוף לכם בכוח לאחסן את האתר שלכם אצלם כדי להגדיל את הרווחים שלהם. במקרה כזה הם יתעקשו להחתים אתכם בחוזה שהאתר שהם בונים עבורכם יהיה מאוחסן אצלכם כביכול ואי אפשר יהיה להעביר את האתר לשרת אחסון חיצוני או שזה יעלה לכם לא מעט כסף. הסוג השני של החברות הן אלה שייעצו לכם מכל הלב היכן לאחסן את האתר שלכם או מה גודל החבילה שאתם רוצים, נהנים מזה ששכרתם את שירותיהן לבנות את האתר ולא כופים עליכם לאחסן את האתר בהכרח דרכם אלא רק מציעים את זה כבדרך אגב ומאפשרים לכם את החופש לבחור. עם חברות כאלה כדאי לעשות עסקים כיוון שעצם הפעולה הזו מראה שהן אמינות ולכן גם הייעוץ שלהן יהיה אמין.

סרטון על אחסון אתרי וורדפרס

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email